KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13404207
nr 1340 4207
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, motiv från västkusten. Olja på duk, 110x84 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:31:11
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)